Секрети пошуку інвестора для власного стартапу

Як відомо — у кожного є багато цікавих ідей, але важко їх втілити у життя. Особливо, коли це стосується якогось бізнесу — на все банально не вистачає коштів й доводиться забувати про власну справу. Втім, не завжди, бо можна спробувати знайти інвестора.

Як відомо, інвестиції в Київ почали йти у досить великих обсягах. Це дає можливість розраховувати отримати спонсора. Правда вони (тобто інвестори) зацікавлені лише в одному — власному збагаченні. Тому варто робити такий проект, який буде приносити гроші.

Перше що треба зробити — вдалий проект бізнес-ідеї. Тут доведеться заплатити професіоналам, бо самостійно зробити це під силу лише одиницям. А помилки у плані приведуть не тільки до того, що ваша ідея нікого не зацікавить, а й до того, що вас вже ніколи не сприймуть серйозно.

Наступний крок — знайти підходящу платформу для запуску стартапу. Їх досить багато, тому важливо підібрати саму тематичну й саме там розвивати власну діяльність. Обирати варто ті платформи, які користуються популярністю (чим більше потенційних спонсорів, тим більше шанс, що ваша ідея когось зацікавить).

Не забудьте зареєструватись у професійній соціальній мережі. Там можна знайти як потрібні контакти, так й різноманітні професійні поради. При чому не тільки що до того, як відкрити стартап чи знайти інвестора, а й до того, як владнати певні проблеми, коли вони виникнуть. А це дуже корисно.

Й головне — не намагайтеся вхопитись за першу пропозицію. Подумайте, чи підходить вам той інвестор який до вас звернувся. Можливо, він забажає, щоб ви змінили якусь свою ідею? Також не варто розчаровуватись, якщо доведеться почекати. Інколи очікування може серйозно затягтись, та все одно не панікуйте — якщо все зробити правильно, то ваш інвестор вас обов’язково знайде.


Оставить комментарий